Toto je nadpis

Kliknite na tlačidlo UPRAVIŤ a zmeňte nasledujúci text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

O5

Alžbetin Majer Miloslavov

Alžbetin Majer Miloslavov Návrh pre novo-pripravovaný projekt Alžbetin Majer. Nesie sa v minimalistickom štýle s jemným farebným akcentom v podobe sedačky.
V1_2

Nová Vlárska Bratislava

Nová Vlárska Bratislava Cieľom bol získať maximum priestoru pre dievčatá. Zvolili sme jemnú pastelovú farebnosť v kombinácii so svetlým drevom.
4

Moje Milko v Miloslavove

RD Moje Milko v Miloslavove Svieži a zároveň elegantný interiér vzorového projektu Moje Milko v Miloslavove.
5.1

RD v Banskej Bystrici

RD v Banskej Bystrici Návrh vybraných častí rodinného domu v Banskej Bystrici pre mladú rodinu. Dominantou priestoru je knižnica siahajúca až po priznaný krov.
7.obyvacka

4i byt Treenium

4i byt Treenium Návrh sa nesnie v trošku pánskom elegantnom štýle, ale nájsť sa v ňom samozrejme môže aj ženské pohlavie. Smaragdovo zelená tvorí hlavný akcent v každom priestore.
viz-horna kupelna 3

Penati Golf Resort

Penati Golf Resort Návrh chaty v golfovom rezorte určenej na prenájom. V návrhu sa stretáva elegancia, útulnosť a rôznorodosť prepojená do jedného celku, kde si vie nájsť každý nájomca to…
Grand Koliba 1

Grand Koliba

Grand Koliba  3- izbový byt je navrhnutý pre mladú rodinu, ktorá má rada teplé a útulné prostredie, kde hrá hlavnú úlohu drevo
Brick Park 10

Brick Park

Brick Park Zariadenie chodby, kuchyne a obývacej miestnosti v projekte Brick Park
PC – Obývačka 1

2i byt Panorama City N+R

2i byt Panorama City Projekt  bol riešený ako nadštandartný byt na prenájom. Pri návrhu volili svieži a zároveň univerzálny štýl. Osloví páry ale aj jednotlivcov oboch pohlaví. Zaujímavými prvkami sú…
Miloslavov vz2 5

Miloslavov Vzorový dom

Miloslavov vzorový dom Návrh vzorového domu v obci Miloslavov. Pôdorys je podobný s predošlými projektami.